• Ново
QIYHB Соларен Погон Отворено Колона Светилка Соба E27 Периферните Ѕид Светилка Градина Портата Ѕид Светлина Вила Водоотпорен Колона Светилка за Дома Светилка

QIYHB Соларен Погон Отворено Колона Светилка Соба E27 Периферните Ѕид Светилка Градина Портата Ѕид Светлина

DEN 547.20
Залиха

Износ

☀ Главен Материјал : светилка е направен од висок квалитет на алуминиум, издржливи и нема да рѓа.Телото на светилка е произведен низ повеќе процеси.Цврста форма, мека осветлување и убаво атмосфера може да се судирам со луѓе е постојано зголемување на вкус потреби.Извор на светлина може да навлезат во абажур од сите страни и целосно соединување со просторот. ☀ Извор на светлина : LED + E27, светлината е мека и не блескави.Тоа recharges во текот на денот и исклучува автоматски во текот на ноќта.Тоа е заштеда на енергија и еколошки.Тоа може да се активираат на дождливите денови.Соларни уличните светилки се направи вашата градина светло и удобно, а во ноќна сцена е повеќе убави. ☀Соларни + Мрежа Двојна Цел Дизајн : ви Овозможува да изберете повеќе разумен начин на светлина, енергија, што ќе ви овозможи да лесно се справи со сите видови на екстремни временски услови.Широко се Користи : Идеален за надворешна употреба осветлување, безбедност осветлување за градини, паркови, ресторани, хотели, улици, тераси, гаражи, patios, тремови и приоди за автомобили или имот влезовите.Донесе различни украсување искуство на вашето семејство. ☀ Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е продаден од страна на QIYHB.Ние секогаш го задржи 100% доверба во нашите производи.Ние може да обезбеди било каква помош во врска со овој проект.Ни e-mail преку Пораки.Ние ви обезбеди со 24/7 поддршка на корисниците на.

Декларирани својства

Најдобри предлози