• Ново
USB C SD Читач на картички, Eafing Micro SD Мемориска Картичка Читателот Адаптер, Камера Читач на картички за iPad и MacBook Pro ChromeBook XPS и Други UBC C Уреди

USB C SD Читач на картички, Eafing Micro SD Мемориска Картичка Читателот Адаптер, Камера Читач на картички

DEN 335.76
Залиха

Износ

【Трансфер Веднаш & 2 TB Капацитет】До 5 Gbps читаат и пишуваат, да пренесувате слики, музика и видеа во секунди преку оваа картичка адаптер.До 2 TB читаат и пишуваат, овој usb c читач на картички е погодна за Mac Book Pro/i Pad Pro/Samsung Галакси/Chromebook/Pixelbook итн.,. 【3 во 1 SD Читач на картички USB C】Овој USB C читач на картички со SD порта, на ТФ порта и USB 3.0 Порт поддршка прочитајте & напишете SD/ТФ-картичка и USB 3.0 порт работат истовремено да се спаси обем на работа, погоден за камерата, У диск, глувци, тастатури или други периферни уреди. 【OTG & Преносни】 Поддршка plug and play, нема потреба од дополнителни апликации и драјвери.Лесни тело и OTG функција да ја направат совршена за патување, пешачење и други активности на отворено. 【Двонасочно Пренос】 Двонасочно пренос е дозволено.Можете слободно да пренесувате датотеки помеѓу SD картичка полнење и USB C паметни уреди, да ви помогне да заштедите време и да се справи со вашите датотеки. 【По-Продажба на Услуги】Ние Eafing спремност да обезбеди доживотна гаранција, и слободни replacment & целосна наплата во рок од 1 месец.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви други прашања, нашата служба за корисници тим секогаш се на линија. 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози