• Ново
Се разликуваат Steamer за Облека [Home Пареа Почиста] Моќен Патување Steamer Рачни Облека Steamer, 1300W, Навремено Смена. Преносни Ткаенина Пареа Железо. Облека Додаток за 220v

Се разликуваат Steamer за Облека [Home Пареа Почиста] Моќен Патување Steamer Рачни Облека Steamer, 1300W, Навремено

DEN 1617.60
Залиха

Износ

65 М~Производ тежина : 0.Висока температура продира длабоко во тешки влакна и ослободување од брчки побрзо отколку обичните пеглање.Electroplating control panel, нема прашина, елегантен и сјајна.Авто-Чистење Режим се додава за да се избегне пареа блокада предизвикана од вода скала.

Декларирани својства

Најдобри предлози