• Ново
Тапа Клуч, Моќни Магнети Лесно Ракување Чешми и Мијалник Installer Алатка за Бања Водовод Поправка

Тапа Клуч, Моќни Магнети Лесно Ракување Чешми и Мијалник Installer Алатка за Бања Водовод Поправка

DEN 477.36
Залиха

Износ

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : глава е направен од алуминиум, и клуч тело е направен од висок сила инженеринг пластика, која е цврст и издржлив. Вклучено исклучено вентил принудувајќи&. Отварање на 30мм, за демонтажа на G3/4 црево орев и 40mm гајтанот gland5. Отварање на 15mm, како принудувајќи дупка за скршени завртка екстрактор на G1/2 hose8. Отворање 27mm, за демонтажа на 35mm гајтанот gland3., за да се исполнат повеќе работа потреби. Отворање 23mm, за демонтажа на G1/2 црево nut4. ВИТКАЊЕ ФУНКЦИЈА : клуч на главата има виткање функција и е специјално дизајниран за да се справи со мали простори, кратки растојанија и цевка агли. Шрафцигер главата приклучок, што се користи со вклучени крстот шрафцигер bit9., за да се исполнат повеќе работа потреби. ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : глава е направен од алуминиум, и клуч тело е направен од висок сила инженеринг пластика, која е цврст и издржлив.Како да го Користите : 1.Функција : 1.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : На мултифункционален дизајн може да се користи за да се размонтираат водоводна цевка ореви, го исклучи вентили, филтри итн.ЗА СЛАВИНА ПОПРАВКА На : тапа клуч алатка може да им помогне да се избегне кавга на аголот на ротација без гребење појавата на славина и мијалник.ВИТКАЊЕ ФУНКЦИЈА : клуч на главата има виткање функција и е специјално дизајниран за да се справи со мали простори, кратки растојанија и цевка агли. За демонтажа на 4 точка крстот тип на славина за монтажа nuts2. Отворање 14mm, за демонтажа на славина бакар core valve7. ЗА СЛАВИНА ПОПРАВКА На : тапа клуч алатка може да им помогне да се избегне кавга на аголот на ротација без гребење појавата на славина и мијалник.

Декларирани својства

Најдобри предлози