• Ново
Eugenelo Чевли Клип Светла (2 Парчиња) Рефлексивни Безбедност Ноќ Работи Опрема за Тркачи Joggers Пешаци, Велосипедисти, Бојата се Менува RGB Strobe и Стабилна Боја Режим на Бли?

Eugenelo Чевли Клип Светла (2 Парчиња) Рефлексивни Безбедност Ноќ Работи Опрема за Тркачи Joggers Пешаци, Велосипедисти,

DEN 215.76
Залиха

Износ

Се зацврсти на пета брзо и јасно.Различни прилагодувања може да се постигне висока видливост и поголема сигурност.Тоа е супер светло, па не можете да се чувствуваат ништо.Може да емитираат светлина и флеш да се подобри лична безбедност во текот на ноќта вежба.Погодна за отворен спорт во текот на ноќта, како што се трчање, качување, велосипедизам, итн.Производ Features Fasten на пета брзо и јасно.Тоа е супер светло, па не можете да се чувствуваат ништо.Различни прилагодувања може да се постигне висока видливост и поголема сигурност.Исечени на вашите патики, планински велосипеди и сл.Може да емитираат светлина и флеш да се подобри лична безбедност во текот на ноќта exercise Suitable за надворешна спорт во текот на ноќта, како што се трчање, качување, велосипедизам, итн.Исто така, може да се користи и како држач за танц lovers Product Parameter Three начини : секогаш, трепка, off Material : Пластика, ABS+LEDProduct Contains2pc прозрачна чевли клип.

Декларирани својства

Најдобри предлози