• Ново
Сјајот Функционална Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo R9, Заштитна TPU Анти-Удар Мода Мека Потпирачот Моден Дизајн Анти-Прашина, Браун Леопард Кожата

Сјајот Функционална Lulumi Lanyard Телефон Случај Компатибилен со Oppo R9, Заштитна TPU Анти-Удар Мода Мека

DEN 1135.20
Залиха

Износ

Бренд : Lulumi Ние го градиме нашиот бренд, студиа и фабрики од 2016 година. [Двојно Lanyards Вклучени] - случај има сет на отстранлив врат lanyard, зглобовите lanyard и прст прстен.Камерата исечок дуе 1.Нашата цел е да се произведе соодветна случаи за секој паметен телефон во светот. [Топ Дизајн] - 100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали. [Заштитна] - Мека TPU и Целосно ги Покрива со сите копчиња носи поголема заштита.Во друг збор, една долга и еден краток lanyards.Камерата исечок дуе 1.Можете да ги користите wristband како мобилен телефон потпирач за да се види на You Tube и филмови.

Декларирани својства

Најдобри предлози