• Ново
Kamonda рачно изработени DIY Етничка Стил Anklet Жените Нога Цвет Невестата Нозе Накит Свадба Фустан Додатоци Поставен Нога Цвет Бела

Kamonda рачно изработени DIY Етничка Стил Anklet Жените Нога Цвет Невестата Нозе Накит Свадба Фустан Додатоци

DEN 544.80
Залиха

Износ

Многу убаво декоративни модни додатоци, носи оваа убава нога накит, направи што повеќе око-фаќање во толпата.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Нога цвет само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Тип : Свадба декорација нога цвет Материјал : Чипка Боја : Бела Големина : Една големина(Флексибилни,Погоден за 36-40 јарди) Количина : 1 Пар Имајте на ум : Нема мало пакет. ❀Добра еластичност, погоден за повеќето убави жени копито големина (3640 метри). ❀Ова невестата е бос сандали може да се носи со или без чевли, убава, единствена, мултифункционален anklet свадба топката нога накит.Ова невестата е бос сандали може да се носи со или без чевли, убава, единствена, мулти-функционални anklet свадба топката нога накит.Добар подарок за вашата сопруга, семејство, пријатели и колеги.

Декларирани својства

Type:
Bridal decoration foot flower
Material:
Lace
Color:
White
Size:
One size(Flexible,Suitable for 36-40 yards)
Quantity:
1 Pair
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Pair x Foot flower :

Најдобри предлози