• Ново
3dRose Bufo Bufo Европската Крастава жаба Блиску До Фотографија Портрет - Плочи (cp_353042_1)

3dRose Bufo Bufo Европската Крастава жаба Блиску До Фотографија Портрет - Плочи (cp_353042_1)

DEN 839.76
Залиха

Износ

Дијаметар : 7 1/2. Направен од порцелан.Злато надвор и внатре венчиња.Стојат вклучени.Декоративни употреба.Bufo Bufo Европската Крастава жаба Блиску До Фотографија Портрет Плоча е 7.5" во дијаметар.Направен од бел порцелан, во кој две 24k златни венчиња.Одлично да се даде како подарок по повод посебна личност или настан.Стојат вклучени.Декоративни употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози