• Ново
5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца Религија Исус Дијамант Уметност Целосна Вежба Точка Кристал Кристал Крстот Бод Везови Мозаикот на Слики за Дома

5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни/Деца Религија Исус Дијамант Уметност Целосна Вежба Точка Кристал

DEN 2783.76
Залиха

Износ

5 D DIY Дијамант Сликарство Art5 D дијамант сликарство комплет е забавно DIY активност за возрасни деца за подобрување на рацете на способност,DIY 5 D дијамант слики се исто така совршени подароци за децата, семејството, пријателите и колегите на Божиќ, ноќта на Вештерките и Нова Година. Чувајте ги вашите раце и лепак исчисти & се исуши. НЕ го изложувајте премногу недовршени областа на платно во случај на намалување на вискозитет.Додадете во количката, како е можно поскоро и да уживате во забавата на дијамант уметничка слика!!!.Тоа е лесно да се реализира класичен на уметнички дела, ќе уживате во задоволството на одлуки. Задржи rhinestones далеку од децата на возраст под 5 за да избегне да биде проголтана од нив случајно. 【Уметност Оркестарот Подарок】Дијамант сликарство може да се закачи на дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или било каде, како декорација, го прави вашиот дом да изгледа многу литературни, хармонија и топло.Постојат 26 намалувања на тркалезна дијамант површина,Постојат 13 намалувања на Плоштадот дијамант површината.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Дијамантите се покрие целата слика.Животната средина топла топи адхезивна паста со силна вискозност, не е лесно да падне.дијамант сликарство е нов популарен производ, DIY процесот на производство се многу едноставни.Симболите се јасно организирани, така што ќе може лесно да се заврши сликата. За да се избегне creasing, НЕ се свитка платно.【Дијамант Сликарство Целосна Вежба】Овој дијамант сликарство комплет е целосна вежба тип.

Декларирани својства

Најдобри предлози