• Ново
SKYLET Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe/Luxe специјално Издание Мажи Жени, 3 Pack Мека Дише Силикони Замена Ремени Сива боја Бело Црвена

SKYLET Спорт Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe/Luxe специјално Издание Мажи Жени, 3 Pack Мека Дише Силикони

DEN 263.52
Залиха

Износ

Двојна Заштита : не 'Рѓосувачки челик тока, слободен од' рѓа и не ќе падне или да стане деформирани; на силиконски fastener прстен/чувар е издржлив и мека, да ви помогне да се заштити група од доаѓањето лабава и испаѓање ефикасно.Покрај тоа, ако се оди пливање во базен или seawater, треба да се мијат вашиот бенд со чиста вода откако ќе го напушти, како корозивни seawater.Воопшто не се изложени на силна сончева светлина.Исто така, тоа ќе биде убав подарок за различни празници. [Совршен Носи Сцена] : На luxe бендови се лесни за чистење и нема потреба да се грижите за исчезнува.Можете да го носат за спорт, партии, бизнис, спиење или други активности.Живот-за Време на Услуги на Клиентите : Постојат 3 pack различни бои бендови, доколку постои било каков проблем со fitbit luxe бендови, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние сме среќни да ви помогнат со проблемот.Тука се и некои совети за вас да се одржи вашата luxe Паметни Часовници.Ако своите валкани, можете да користете мека четка дојде со бендот да се чисти со малку сапуница вода, ја исчистите нечистотијата и избришете ја со влажна крпа.Се применуваат Модели : SKYLET Спорт силикони бендови се компатибилни со Fitbit Luxe/Luxe Посебни, мека трајни силиконски материјал, кој е лесен и дише, пот-доказ и кожа-пријателски.Не постои ништо да се грижите за тоа кога трчање, пешачење, пливање, итн.Ако своите валкани, можете да користете мека четка дојде со бендот да се чисти со малку сапуница вода, ја исчистите нечистотијата и избришете ја со влажна крпа.Воопшто не се изложени на силна сончева светлина.

Декларирани својства

Најдобри предлози