• Ново
BeylaNH - 3/4(20mm) Сребрена Металик Проверете Пристрасност Лента Пристрасност Обврзувачки за DIY Облека за Шиење и Кроење 25yard/ролна - telas став costura por yardas, Памук Печатени Ткае

BeylaNH - 3/4(20mm) Сребрена Металик Проверете Пристрасност Лента Пристрасност Обврзувачки за DIY Облека за

DEN 359.76
Залиха

Износ

100% Сосема нов и Висок квалитет.DIY 100% Памук Лента,одлична за занаети и отворено проекти.Повеќенаменски Дома Текстил,Чанти,Облека.Еко-пријателски отпечатоци ткаенина, меки и удобни,дише.Памук twill лента : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.Ако имате било какви прашања или проблеми со производот.Ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ги разреши вашите прашања.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Декларирани својства

Најдобри предлози