• Ново
Прилагодливи Позадина Стојат Фото Позадина Стојат Комплет Фото Позадина За Поддршка На Системот 3.3x3m Фото Видео Студио Позадина Поддршка Стојат со Стеги за Photoshoot П

Прилагодливи Позадина Стојат Фото Позадина Стојат Комплет Фото Позадина За Поддршка На Системот 3.3x3m Фото

DEN 2368.80
Залиха

Износ

Својот врвен квалитет донесе професионални и аматерски фотографи добра флексибилност & способности околу фото студио environment The стојат систем направен од тешки, цврсти и издржливи mterial дека е дизајн на видео во фото студио да се одржи муслин, хартија или платно и сл.6 x Магија нога pulley It е погодно да се движат позадина заграда, и се движи до вистинската позиција лесно и по своја волја.Фото Позадина крпа може да се сретнат различни снимање needs Three големина опции за позадина cloth3x3m позадина cloth3x4m позадина cloth3x6m позадина cloth Packing Листа:1x Прилагодливи Крстот bar2 x Прилагодливи Позадина Поддршка Stand4 x Пролет Clamp2 x Најлон Sandbag.Позадина за Поддршка на Системот - Доаѓа со 2 позадина стои, 1 crossbars, и други додатоци за да се обезбеди стабилна поддршка за вашата позадина.Позадина Стојат Комплет - Професионални лесен и пренослив фотографија позадина за поддршка на системот, погодна за семејни дружења, видео снимање, свадби, како и за професионална фотографија или партии.1") за да ги задоволат вашите различни потреби.Лесно да се постави и stow далеку.

Декларирани својства

Најдобри предлози