• Ново
ВЕН JN8504 8.5-Amp Плоча и Бисквит Joiner со Случајот и Бисквити & JN122B #20 FSC-Уверение Борови Дрва Бисквити за Дрво, 100 Пакет

ВЕН JN8504 8.5-Amp Плоча и Бисквит Joiner со Случајот и Бисквити & JN122B 20 FSC-Уверение Борови Дрва Бисквити

DEN 175.68
Залиха

Износ

Пред-сет запира лесно да се создаде слотови за стандард #0, #10, и #за 20 бисквити, или може рачно да бидат прилагодени за бисквити на повеќе уникатен големини.Нашата единствена, линискиот дизајн шири при контакт со вода-базирани лепила за максимално зајакнување во рамките на вашите зглобови.И поради својата ВЕН производ.пријателски клиентите им помогне на линија, и порибено инвентар на замена на делови, сите да бидете сигурни дека ќе се сеќавам на ВЕН.

Декларирани својства

Најдобри предлози