• Ново
XJJZS Мини Лизгачки Вратата Штала Песна Врвот Монт Вратата Железнички Хардвер Комплет Закачалка Песна Мазни Молчи Плакарот Кабинет Лизгачки Вратата Фитинзи

XJJZS Мини Лизгачки Вратата Штала Песна Врвот Монт Вратата Железнички Хардвер Комплет Закачалка Песна Мазни

DEN 4032.00
Залиха

Износ

Местење на воланот : за непречено и нечујно функционирање.Не слот земјата водич : менгеме во средината на врата или на дното од вратата.Приклучок : линк железнички и кабинет, со завртки во средината.Retainer : Инсталиран на двата краја на песната за да се спречи макара од движи надвор од патеката.Лесно да натпревар : Погоден за вашиот дом со стил, без разлика дали тоа е Американски Нордиските Јапонски стил или селски модерен минималистички стил.Направени од високо квалитетни материјали, трајни и practical Rugged и издржливи : прав обложени, железо structure Save простор : направи вашата соба да изгледа повеќе spacious Suitable за кабинети, итн.Местење на воланот : за непречено и нечујно operation Not слот земјата водич : менгеме во средината на врата или на дното на door Socket : линк железнички и кабинет, со завртки во middle Retainer : Инсталиран на двата краја на песната за да се спречи макара се движат надвор од track Easy да натпревар : Погоден за вашиот дом со стил, без разлика дали тоа е Американски Нордиските Јапонски стил или селски модерен минималистички style Color : Црна (Како што Сликите Покажуваат)Материјал : Јаглероден челик, POMPackage Содржина : 2*Лизгачки Rollers2*Limiters5*Sockets2*Кат Guide1*Хексадецимален Wrench13*Screws Notes : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.на дебел материјал, а производот е здрав.

Декларирани својства

Најдобри предлози