• Ново
Kichler 370027PN 58-Инчен Ply Ножот за Arkwright, Полиран Никел

Kichler 370027PN 58-Инчен Ply Ножот за Arkwright, Полиран Никел

DEN 843.84
Залиха

Износ

0.25 во H x 4.75 во W x 26.75 во L; 7 lb.За користење со Kichler Arkwright 300146 PN DC Таванот Фан Мотор Собранието.Полиран Никел заврши.Достапни во Античкиот Pewter, Полиран Никел, Бела, и Масло Бранеа Бронза завршува.Погоден за сува локации.Подобрување на вашиот стајлинг со ова 58 инчен Ply Ножот за Arkwright(TM) .Одликувајќи се со убава Полиран Никел заврши, овој додаток ќе се лесно се вклопуваат во секоја пригода.

Декларирани својства

Најдобри предлози