• Ново
Херц 1 Пар на HTX-8-М-FL-C Морските 8 Црна Коаксијален Рамен Планината Кула Јазик

Херц 1 Пар на HTX-8-М-FL-C Морските 8 Црна Коаксијален Рамен Планината Кула Јазик

DEN 1795.20
Залиха

Износ

Пакетот вклучува : 2 Херц HTX-8-М-FL-C 8" Морски Кула Коаксијален Јазик за Рамен Монтажа, Црна.Моќ Ракување : 200 W Врв.Осетливост : 91d B.Отпорност : 4 Ohms.Херц 1 Пар на HTX-8-М-FL-C Морските 8" Црна Коаксијален Рамен Планината Кула Јазик - Пакет вклучува пар на Херц HTX-8-М-FL-C 8" Морски Кула Коаксијален Звучник за Рамен Монтажа, Црна, а pry комплет, и Креативен Аудио coozy.Херц HTX-8-М-FL-C 8" Морски Кула Коаксијален Звучник за Рамен Монтажа, Црна Дали сте подготвени да уживате во вашата омилена песна на висок output ниво во текот на вашата дневна вода ски сесија?Херц Морски Кули ќе го направат вашиот спорт и рекреативни сали незаборавно, благодарение на импресивен аудио перформанси и кул боја на осветлување.Станот монтажа опција е специјално развиен за инсталации каде компактност е потребен за да се намали вкупната висина.Куќиште и grilles се направени од Високо Влијание & УВ-отпорни АС полимер за најдобра издржливост под тешки услови на животната средина. "Прилагодливи логото на" овозможува за неколку кула за позиционирање, без да влијаат на правилен Херц логото ориентација.Предните и задните логото можат да бидат ориентирани во рамките 64 чекори.Спецификации - Моќ Ракување : 200 W Врв Отпорност : 4 Ohms Фреквенција Одговор : 45 Hz-25k Hz Woofer Магнет : Феритни Tweeter Магнет : Neodymium Конус : Полипропилен со УВ-Инхибитори Купола : PEI Електро-Акустична Параметри - D : 174mm Xmax : 4,5 мм Одг : 3,4 Ohms Fs : 51 Hz Ле : 0,46 мз Vas : 26,1 L Mms : 30g.

Декларирани својства

Најдобри предлози