• Ново
Р Филтер Замена за Honeywell HAP300 Замена Филтри,За Замена на Honeywell HPA090, HPA100, HPA200, HPA250,HPA300 и HPA5300 ,Компатибилен со Филтер R(3 HEPA Филтри+3 Јаглерод Филтри)

Р Филтер Замена за Honeywell HAP300 Замена Филтри,За Замена на Honeywell HPA090, HPA100, HPA200, HPA250,HPA300

DEN 719.76
Залиха

Износ

【Вредност Пакет】 3 HEPA филтри и 3 јаглерод филтри. 【Висок Квалитет Qaterial】 Honeywell HPA300 замена филтер.Започнете заштеда на пари со замена на вашиот Honeywell филтер со висока-одделение hpa300 филтер денес!.Производот е без мирис, рамномерно распоредени, со ниска отпорност, заштита на животната средина и други карактеристики, да може ефективно да филтер за полен, прашина, нечистотија, пет првут, итн.Ако не сте задоволни поради производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот на вашето задоволство во рок од 24 часа.Тоа е идеално за семејства со домашни миленици и пушачите.

Декларирани својства

Најдобри предлози