• Ново
thinkcar Bluetooth Автомобил 12V Батерија Тестер, Thinkeasy 100-2000 ЦЦА 220AH Автомобилската Слободно Батеријата Тестер Компатибилен со Android, iOS, Оптоварување Дигитални Аналитичар Лош

thinkcar Bluetooth Автомобил 12V Батерија Тестер, Thinkeasy 100-2000 ЦЦА 220AH Автомобилската Слободно Батеријата

DEN 1440.00
Залиха

Износ

【2021 НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА, РАБОТАТ НА СТАН】 THINKEASY bluetooth батеријата монитор е најновиот модел на батеријата тестер на пазарот.Усвоен Bluetooth 5.0 технологија, пренос на податоци побрз и постабилен.Само преземете Стан поврзете Bluetooth за да го користите.Спореди со стариот модел на пазарот.Во Стан е полесно и практично да работат.Тоа е време да се каже збогум на старата школа тест методи.thinkcar Bluetooth Автомобил 12 V Батерија Тестер.

Декларирани својства

Најдобри предлози