• Ново
RTTACRTT Вертикална Ладење се Залагаме за Xbox Серија S Конзола,Dual Контролер Полначот Станица, 3 Ниво се Прилагодува Брзината на Ветерот Компатибилен со Xbox Серија S Вентил

RTTACRTT Вертикална Ладење се Залагаме за Xbox Серија S Конзола,Dual Контролер Полначот Станица, 3 Ниво се

DEN 959.52
Залиха

Износ

Ве молиме Имајте во предвид : Вертикална Ладење Стојат пакет не се вклучени Конзола,Слушалки, и Контролер.【Ладење Вентилатор за Xbox Серија S】Со две вграден систем за ладење фанови и три-брзина на ветрот прилагодување, ќе можат ефикасно да им помогне на вашиот XBX Серија S конзола dissipates топлина и го задржува вашата машина кул без да се грижиш за прегревање на контролорот со долги часови на употреба.(Ве молиме имајте во предвид : пакетот не вклучува конзола,слушалки и контролори.Уживаат висок квалитет на игри искуство.Ќе има статус на полнење индикатор кога полнење, тоа е навистина лесно да се каже кога тие се полни vs целосно наполнета, црвена значи полнење, зелена е целосно наполнета. 【Компатибилен со Xbox Серија S Суштинско значење Додатоци】 Оваа ладење застане е специјално дизајниран за Xbox Серија S. 【Задржи Десктоп Уредната】За ладење застане е компатибилен со Xbox Серија S конзола и двајца контролори,таму е се залагаме за бесење гејмерски слушалки за да ви помогнат подобро да го организирате вашиот десктоп, да зачувате простор и чувајте го на чисти. 【Двојна Контролер Полначот】dual-држачи за полнење може да ја полните вашата двајца контролори во исто време. 【Коло Заштита】Нашиот контролор на полнење на база обезбедува во текот-напон заштита, во текот тековната заштита и кратки-коло заштита во текот на процесот на полнење, нема опасност од прегревање или преполнувањето, можете да ги користите со мир на умот.

Декларирани својства

Најдобри предлози