• Ново
REALIKE Топлина Притиснете Мат за Cricut EasyPress Машини(16x20 инчен), Лесно Притиснете Мат за HTV Занает Винил Пеглање Изолација Трансфер Проекти

REALIKE Топлина Притиснете Мат за Cricut EasyPress Машини(16x20 инчен), Лесно Притиснете Мат за HTV Занает

DEN 599.76
Залиха

Износ

ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОРНИ : REALIKE топлина притиснете мат е направен од не-стап отпорност кон пожар материјал, издржливи и отпорни на топлина, која обезбедува совршено рамен пеглање површината, додека за заштита на вашиот worktop и мебел од прегревање.ШИРОКА ПРИМЕНА : REALIKE топлина притиснете мат е наменета за широк спектар на употреба, тоа може да биде за шиење, quilting, везови, DIY рамен одбор, пеглање подлога и повеќе.Топлина Притиснете Мат дава мазна површина за совршен пеглање трансфер.Обезбедува совршено рамен пеглање површината, додека за заштита на вашиот worktop и мебел од прегревање.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Едноставно да се стави на транспарентен филм покрие во текот на тастатурата за да се спречи хартија триење и прашина.REALIKE топлина притискање на мат 16"X20" е совршен за cricut easypress 2 и cricut easypress.Идеален за топлина притиснете трансфери, пресување, пеглање проекти како маици, суичери, банери, ќебиња итн.REALIKE топлина притиснете мат е исто така добар избор за класи или патување.Ако имате било какви прашања во врска со нашата топлина притиснете душеци , ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се справи со тоа веднаш.

Декларирани својства

Најдобри предлози