• Ново
Рачни Алатки, 90° Игла Носот Клешти Силна Игла Носот Клешти Мали Димензии, Масло отпорни на Индустрија

Рачни Алатки, 90° Игла Носот Клешти Силна Игла Носот Клешти Мали Димензии, Масло отпорни на Индустрија

DEN 371.76
Залиха

Износ

Направени на алатка челик, целата е угасне на висока температура, и се стега главата е силен и издржлив по средно оган.Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесна за носење и чување.Погоден за комбинација на струг и вртење алатка за да креирате разни работи.Оваа клешти може да зафат објекти длабоко, што е погодно за работа во тесни простори.Дршката е направен од viscose пластика, површината е зрнеста, и против пролизгување и масло отпорни ефект е добро.

Декларирани својства

Најдобри предлози