• Ново
KINDOYO Страната Ореви, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Serrated Хексадецимален Страната Ореви, М3/M4/М5/M6/М8, М3/ 50PCS

KINDOYO Страната Ореви, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Serrated Хексадецимален Страната Ореви, М3/M4/М5/M6/М8,

DEN 181.68
Залиха

Износ

Име На Производ : Хексадецимален Страната Орев;Fastener Тип : Хексадецимален Serrated Прирабница И Орев.Мерење : Метрички, Навој Дијаметар : M3, Нишка на Теренот : 0.5 mm.Материјал : Направен од високо-квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик - Трајни и се за подобро отпорни на корозија.На serrations авто-заклучување текстура помогнат во избегнување на вибрации на орев и се зголеми држи моќта на орев.Широк Спектар на Употреба : се Должи на флексибилност на страната ореви, тоа е широко се користат во домашна и канцелариска техника, комуникациска опрема, брод собранието, Мотори, цевковод за поврзување, тешки машини и други машини индустрии.Широк Спектар на Употреба : се Должи на флексибилност на страната ореви, тоа е широко се користат во домашна и канцелариска техника, комуникациска опрема, брод собранието, Мотори, цевковод за поврзување, тешки машини и други машини индустрии.Материјал : Направен од високо-квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик - Трајни и се за подобро отпорни на корозија.Хексагонални Дизајн : Шестоаголници се во согласност со принципот на механиката, и можат да бидат построги во повеќе агли помош на клуч, заштеда на време и напор.Име на производ : Хексадецимален Страната Орев; Fastener Тип : Хексадецимален Serrated Страната Орев Навој Дијаметар : M3/M4/М5/M6/М8 Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро Тон Пакетот вклучува: 50 PCS X М3 Хексадецимален Страната Орев Претпазливост: Гушење ОпасностМали делови, не за chrildren под 3yrs.

Декларирани својства

Најдобри предлози