• Ново
JIQI 2 парчиња 16mm 0.63 Latching Притисни Копче за Префрлање 12V-24V Водоотпорен LED Вклучено Исклучено Метал Авто-Заклучување Switch 1 НЕ 1 КООРДИНАТОР за 5/8 Монтажа Дупка со Жица Шт?

JIQI 2 парчиња 16mm 0.63 Latching Притисни Копче за Префрлање 12V-24V Водоотпорен LED Вклучено Исклучено Метал

DEN 407.76
Залиха

Износ

【Latching Switch】Push-НА; Притисни повторно-ОФ. 【Трајни Копчето】 Механички живот : 500,000 циклуси.Работата животот на led светло е повеќе од 40.000 часа. 【IP66 Водоотпорен Степен】Висок квалитет метал материјал и може да се користи на мокра или правливи животната средина. 【Лесно да се Поврзете】Оваа latching pushbutton switch доаѓа со жица штекер приклучокот, многу погодно за жица конекција. 【Широка Примена】Ова 12-24 V притисни копче за префрлување може да се користи како контрола на пристап на копчето, замена за електрична опрема ,home апарат итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози