• Ново
Casely iPhone XR Батеријата Случај | Сјајна Розово Злато Батеријата|Напојува Полнење Случај | Компатибилен Само со iPhone XR (Полнење Моќ 2.0 Колекција)

Casely iPhone XR Батеријата Случај | Сјајна Розово Злато Батеријата|Напојува Полнење Случај | Компатибилен

DEN 1798.80
Залиха

Износ

КОМПАТИБИЛНОСТ : Добредојдовте на следната генерација на Casely Моќ.Моќ 2.0 Случаи нудат 1.5 mm покрена пред усна и 3мм покрена камера усна значи, вие не треба да се грижите за намалувањето вашиот телефон.На животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА : Никогаш не се грижите за вашиот телефон умирање повторно.Наша Моќ 2.0 Случаи понуда друг целосно наполнет.Овие случаи може да биде наполнета со Јаболко молња мозок, и сега може да се безжично полнење, како и!.УНИКАТНА КАРАКТЕРИСТИКА : едно парче дизајн го прави местење на вашиот телефон во и надвор од случај е супер лесно.На мека гума страни направи го држите телефонот супер лесно и пријатно.Произведено ВО САД : CASELY е еден од ретките случај компании кои дизајни на наши случаи во САД; Сите наши Телефон Случаи се дизајнирани во нашиот Бруклин, Њујорк на Седиште.НАШАТА ФИЛОЗОФИЈА : Ние се изгради заштита за вашиот BOLDEST однесување. #Live BOLD.CASELY производи се направени со љубов и рака прегледано од агол до агол за да се обезбеди висок квалитет телефон случаи може да смета.Сите случаи доаѓаат со 1-година на производот гаранција.Бесплатен Превозот и се враќа во рок од 30 дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози