• Ново
Tgoon Инкубатор Eggtester, Изведување Јајца Светлина Обезбедува Светла и Ладна Светлина за Училиште Лабораторија

Tgoon Инкубатор Eggtester, Изведување Јајца Светлина Обезбедува Светла и Ладна Светлина за Училиште Лабораторија

DEN 1996.80
Залиха

Износ

По инкубаторот има се работи за неколку дена, тоа е можно да се скенира јајца со светлина да се види внатрешноста на школки, ќе ви овозможи да се види на оплоденото јајце покажување на темно место и вени. Висок јајце candling светилка за контрола на јајце развој, помага да го набљудуваат растот на оплоденото јајце.ЗА ЗАБАВА КЛАС ИЛИ УЧИЛИШТЕ ЛАБОРАТОРИЈА : ладна светлина тестер не е само за некој кој сака да јајца, тоа е исто така погоден за децата и учениците како да учат, со инкубација на процесот. Напојува со 3 AAA батерии(не се вклучени), лесна тежина, компактен и пренослив дизајн, едноставен и лесен за употреба.КОРИСНА АЛАТКА : Јајце candling светилка е многу корисна алатка.ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ : Висок јајце candling светилка за контрола на јајце развој, помага да го набљудуваат растот на оплоденото јајце. Ладна светлина тестер не е само за некој кој сака да јајца, тоа е исто така погоден за децата и учениците како да учат, со инкубација на процесот.Ве молиме остатокот увери.Погоден за забава клас или училиште лабораторија.Погоден за забава клас или училиште лабораторија.

Декларирани својства

Conditon:
100% Brand New
Item Type:
Egg Candling Lamp
Material:
ABS
Optional Color:
Red, Blue, BlackPower Supply
Battery Capacity:
680mahApplication
Package List:
1 x Egg Candling Lamp :

Најдобри предлози