• Ново
Карличните Мускули Medial Бедрото Exerciser Бедрото Господар Нога Мускулите Фитнес Тренингот Вежби Бедрото Тример Exerciser Задник Рака На Нога Мускулите Домашна Спортска Оп

Карличните Мускули Medial Бедрото Exerciser Бедрото Господар Нога Мускулите Фитнес Тренингот Вежби Бедрото

DEN 1932.00
Залиха

Износ

Чекор 4 : Ставете ги вашите нозе заедно.Работа да притиснете силно, така што на бедрото тонер продолжува да се движи кон внатре кога ќе го користите уредот со текот на времето.Нашите бедрото господар може да се користи на Градите, Половината, Бутовите, Колковите, Рацете, Glutes, Biceps, и може да ви помогне да заврши видови на обука.Дури и ако бедрото тонер движи само неколку сантиметри, се уште ќе работат на вашиот бутните мускули.Пакет : 1 x Бедрото Господар.Чекор 3 : Место на бедрото тонер помеѓу вашиот внатрешната страна на бутините.Компактен Дизајн : Нашата нога exerciser поседува светлина-тежина, преносни и удобен карактеристики, тоа е совршен за двата дома и патување да го користите во секое време и насекаде.За да работат на вашиот бутовите : Чекор 1 : Лежат на тастатурата на вашиот грб.Нашата нога бедрото мајстор е направен со пролетта-натоварени челик јадрото со трајни и мека густа Пена, па можете да безбедно и удобно користење.Нозете треба да биде рамно на подот.Квалитет и Безбедно Материјал : Нашата нога бедрото мајстор е направен со пролетта-натоварени челик јадрото со трајни и мека густа Пена, па можете да безбедно и удобно користење.Добра Кондиција Подарок : Со нашиот фитнес опрема, можете да се стекнат со брза, заштеда на време се начин да се направи обука и да се добие во форма отколку да се оди на фитнес.Ефикасна Опрема за Вежбање : Нашата бедрото господар може да се користи на Градите, Половината, Бутовите, Колковите, Рацете, Glutes, Biceps, и може да ви помогне да заврши видови на обука.

Декларирани својства

Најдобри предлози