• Ново
WSZJJ детска Играчка Шопинг Кошничка Игра Играчка Куќа Симулација Бебе Шетач Девојка Кујна Зеленчук и Овошје Складирање Количка

WSZJJ детска Играчка Шопинг Кошничка Игра Играчка Куќа Симулација Бебе Шетач Девојка Кујна Зеленчук и Овошје

DEN 3970.32
Залиха

Износ

Тип : Шопинг Кошница.материјал : пластика.Применливи возраст : 3 години-6 години.Производ големина 17 X2.5 CM.Играчка тип : еден пол им помогнам на играчка.Тип : Шопинг Кошница материјал : plastic Applicable возраст : 3 години-6 години old Product големина 17 X2.5 CMToy тип : еден пол притисни toy Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Шопинг Кошница Играчка (Овошје Не се Вклучени)со капак провизии бања поставите коцка организаторот.

Декларирани својства

Најдобри предлози