• Ново
Daomen 9 инчен Екран на Android 11 Стерео во Автомобил за БМВ Х5 E39 E53 1999-2006 Изградена-во Carplay Авто Поддршка Гласовна Контрола/Bluetooth 5G WiFi FM AM RDS Радио/Огледало Линк/GPS Навигација

Daomen 9 инчен Екран на Android 11 Стерео во Автомобил за БМВ Х5 E39 E53 1999-2006 Изградена-во Carplay Авто

DEN 8831.76
Залиха

Износ

Нашите стерео имаат соодветни жица подигнат да се инсталира, поддршка оригинални воланот контрола и засилувач и Првично возило информации.0 оперативен СИСТЕМ, 8 Core 2.0 оперативен СИСТЕМ, 8 Core 2. [Bluetooth Бидејќи ние моќен DSP чип,ние поддршка корекција, што значи дека ќе имате повеќе енергија, за контрола на звук на различни фреквенции.2 GHz> M100 S : 1 G RAM меморија 16 G ROM***K200 S, K300 S, K500 S Серија : > Андроид 10.

Декларирани својства

Најдобри предлози