• Ново
NBSXR -Манипулатор Тастатура и Глушец Комбинација Метал Панел 104 Копчињата за Конфликт на Слободен USB Интерфејс Игри Тастатура

NBSXR -Манипулатор Тастатура и Глушец Комбинација Метал Панел 104 Копчињата за Конфликт на Слободен USB Интерфејс

DEN 2015.76
Залиха

Износ

[Метал Панел] На висока јачина на брусен алуминиум алуминиумски панел овозможува силата на тастатура себе, а зголемување на грчевито држејќи се за притисок на тастатурата.Тастатура не е лесно да се лизга, и тоа е издржлив и светла!. [Две-боја шприц] Двојно-боја инјектирање суспензија keycaps да може ефективно да се реши проблемот со текст абразија, со свежи допир и силна смисла на став. [Истата хит без влијание] Сите клучеви немаат конфликт, велат збогум на картичката вештини, и работењето грешки. [LED светло]Шарени LED позадинско осветлување механички тастатура, осветлена тастатура во текот на ноќта. [Квалитет детали] На user-friendly зголемена двојно нога поддржува, со две високи и ниски брзини, четири не се лизга носат-отпорни, нога влошки, не дава добра потпора, дури и ако сте Девица, можете да ја оставите без жали!.keyboard Product големина : 480* 195* 40mm Product тежина : околу 900 GInterface : USBNumber на копчињата : 104 keys Rated напон/тековни : 5 V/120 MAWorking режим : backlight Keyboard светлина : број на светлината effects Wire должина : околу 1,5 Mmouse Product големина : 128* 65* 40mm Product тежина : околу 100 GInterface : USBNumber на копчињата : 6 keys Rated напон/тековни : 5 V/120 MATransmission метод : wired Backlight : четири-боја дишење light Wire должина : околу 1,5 Mpacking листата : Тастатура X1 Mouse X1 USB кабел X1.

Декларирани својства

Најдобри предлози