• Ново
Лико Хартија Лента Занает Пакување Хартија Twine,15 Ролни 21.8 Метри Природен Лико String за DIY Занает Фестивал Подароци Кутија за Пакување

Лико Хартија Лента Занает Пакување Хартија Twine,15 Ролни 21.8 Метри Природен Лико String за DIY Занает Фестивал

DEN 2292.00
Залиха

Износ

Направени од премија на хартија, многу еко-пријателски и безбедно.Многу бои, многу е совршен за да се занаетчиски decors.Идеална алатка настава за вашите деца и ученици.Со шарени бои, тоа може да го подобри дете интересите на работа.Многу од квантитетот ќе ги исполни вашите барања во голема мера.

Декларирани својства

Најдобри предлози