• Ново
Equipto 663W5A V-Зафат 18-Мерач Тешки Челик Отворена Полица Додадете На Единица со 5 Полиците, 440 lbs Полица Капацитет, 48 Ширина х 84 Висина x 18 Длабочината, Кит

Equipto 663W5A V-Зафат 18-Мерач Тешки Челик Отворена Полица Додадете На Единица со 5 Полиците, 440 lbs Полица

DEN 3152.88
Залиха

Износ

Equipto V-Зафат 18-мерач тешки челик отворена полица додадете на единица со 5 полиците.Мерки 48-инчи ширина од страна на 84-инчи висина од 18-инчи длабочина.Полица тежина капацитет : 440 килограми.Полиците се прилагоди веднаш на 1-1/2-инчи центри, без нарушување полиците во соседни единици.

Декларирани својства

Најдобри предлози