• Ново
Swann Full HD (1920 x 1080) Надзор Камера Систем, 4 Канал 1TB DVR со 2 x 1080P Full High Definition Водоотпорна Алуминиум Камери, Движење Откривање Ден/Ноќ Инфрацрвен Сензор (SWDVK-446002)

Swann Full HD (1920 x 1080) Надзор Камера Систем, 4 Канал 1TB DVR со 2 x 1080P Full High Definition Водоотпорна

DEN 5519.76
Залиха

Износ

Држава на уметноста надзор систем со 1080p Full HD видео резолуција.Постави & заборавајте страна на снимањето континуирано од 4 канали за 24 дена+ на 1 TB хард диск, дури и подолго со движење откривање.Гледањето е верување со 2 x 1080p HD Камери (2 Мегапикселна).Се прошират со додавање на 2 Swann ПРО-A800 Серија камери за целосна 4 канал за следење.Заштедите време и има мир на умот со лесно лоцирање инцидент видео, а потоа пренос на надворешни складирање преку USB или мрежа.Да се заштити и да видиме што се случува со 4 Камера Надзор Систем од Swann.Уживајте во мирот на умот од секогаш да биде во можност да се види активност во full HD со телевизија и го снимаат 1080p видео на сите 4 канали.Секој канал е, исто така, самостојно да се конфигурираат, така што можете да направите токму десната рамка стапка, резолуција на слика и видео должина да знаете што се случува.Со голем 1 TB хард диск можете да снимате нон-стоп за 24 дена или за неколку месеци, во исто време со користење на движење откривање и H. 264 видео компресија овозможува брзо, ефикасно снимање и репродукција.Овој систем доаѓа со 2 водоотпорна куршум-стил камери кои може да се монтира во затворени простории или на отворено за генерирање на 1080p full HD видео со резолуција и моќни ноќ визија до 100 метри.

Декларирани својства

Најдобри предлози