• Ново
Pendleton Легендарниот Керамички Кригла Американскиот Запад Една Големина

Pendleton Легендарниот Керамички Кригла Американскиот Запад Една Големина

DEN 468.00
Залиха

Износ

Најдете го вашиот нов омилен go-to со Pendleton® Легендарниот Керамички Кригла.Керамички кригла карактеристики сопствен Pendleton дизајн.Поголем капацитет да се одржи кафе, чај, супа, и повеќе. 18 унца капацитет.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Увезени.Најдете го вашиот нов омилен go-to со Pendleton® Легендарниот Керамички Кригла.Керамички кригла карактеристики сопствен Pendleton дизајн.Поголем капацитет да се одржи кафе, чај, супа, и повеќе. 18 унца капацитет.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози