• Ново
NICKSTON Флорални FL-2 Сина Рози Бенд Компатибилен со Garmin Venu 2 Smartwatches Домот Мека Кожа за на Рака Хривнија PT22

NICKSTON Флорални FL-2 Сина Рози Бенд Компатибилен со Garmin Venu 2 Smartwatches Домот Мека Кожа за на Рака

DEN 623.76
Залиха

Износ

Ние се препорачува кога ќе пливаат или не некои вода активност да не ги користат бенд или тоа се промени со гума една, ако имате.Опис на производот : Компатибилен со Garmin Venu 2 Smartwatches Додадете Стил, Акцент и Карактер со оваа модерна Види Бенд.Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа и потоа само да се исуши.Компатибилен со Garmin Venu 2.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Направена од Високо Квалитетни Материјали.Овој бенд е пот и отпорни на влага но, мора да се преземат некои грижи за тоа време-на-време, па тоа не се многу валкани.Една Големина Слична на S/M/Л.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Сет Вклучува : 1 (Еден) Кожа Види Бенд Рака (со 2x Брзо Ослободување Иглички и 1x Тока) Подготвени да се Закачите на се Види.Совршен Подарок за секоја пригода за Чистење : бендот е отпорни на влага и покриен со заштитна облога, но не е целосно отпорен на вода.Лесно / Брзо да го Инсталирате и полетување. Smartwatch Не е Вклучен !.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ
  • Ново

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ

DEN 1015.20

Чанта Виси Организатор е направен на сигурно, и издржливи неплетени ткаенини за долг животен век.Чанта �