• Ново
AnzoUSA 861086 Јасно Кабината Светлина за Chevrolet GMC

AnzoUSA 861086 Јасно Кабината Светлина за Chevrolet GMC

DEN 2063.76
Залиха

Износ

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. .Погледнете подобро во текот на ноќта и надградба на вашиот камион е стил во исто време.Две помали крајот светла и еден подолг светлина бар.LED леќи за зголемен сјај.Прикачите на вашиот покрив над вашата шофершајбната за зголемување на видливоста.Едноставно plug and play за лесна инсталација.Anzo USA LED кабината покрив светла се со цел да се подобри вашиот фабрика осветлување и додадете стил на вашиот возење.Висок напојува LED светла се достапни во чад или исчистите леќите.Тие ќе ви обезбеди со крајна осветлување решение за денес е камиони.

Декларирани својства

Најдобри предлози