• Ново
Motorola Мото e20 Dual-SIM 32GB ROM + 2GB RAM меморија (само GSM | Не CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE паметен Телефон (Сива) - Меѓународна Верзија

Motorola Мото e20 Dual-SIM 32GB ROM + 2GB RAM меморија (само GSM | Не CDMA) Фабрика Отклучен 4G/LTE паметен

DEN 3468.00
Залиха

Износ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .За САД Купувачи : Овој паметен Телефон не е компатибилен/не ќе работат со било CDMA Мрежи, вклучувајќи : VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.Ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор за 3 G или 4 G/LTE компатибилност провери пред да се купат.Dual-SIM картичка, Мрежна Компатибилност, SIM КАРТИЧКАТА 1 : [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : UMTS 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G : ФЛОПИ-LTE : 700(B28) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1700/2100(B4) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 2100(Б1) / 2600(B7) : TDD-LTE : 2300(B40)] на SIM-КАРТИЧКА 2 : [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900]. 6.5 инчи, IPS LCD, 720 x 1600 пиксели. 32 GB Меморија, 2 GB RAM меморија, micro SDXC (користи заедничка SIM слот).Андроид 11, Unisoc T606, Octa-core (1.6 GHz Cortex A75 & X. X GHz Cortex A55).Моторола Мото e20 е придвижуван од 1.6 GHz, Octa-core процесор и тоа доаѓа со 2 GB RAM меморија.Моторола Мото e20 пакети 32 GB внатрешна меморија која може да се прошири преку micro SDXC (користи заедничка SIM слот).Моторола Мото e20 работи Андроид 11 и се напојува со 4000m Ah не-отстранлив батеријата.ФРЕКВЕНЦИИ : КОМПАТИБИЛНИ ЗА УПОТРЕБА СО МРЕЖА SIM КАРТИЧКИ КОИ РАБОТИ ONSIM КАРТИЧКА 1 : 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/or3 G : UMTS 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/or4 G : ФЛОПИ-LTE : 700(B28) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1700/2100(B4) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 2100(Б1) / 2600(B7) : TDD-LTE : 2300(B40)на SIM-КАРТИЧКА 2 : 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/or3 G : UMTS 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/or4 G : ФЛОПИ-LTE : 700(B28) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1700/2100(B4) / 1800(Б3) / 1900(Б2) / 2100(Б1) / 2600(B7) : TDD-LTE : 2300(B40) ВАЖНО : ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ МРЕЖЕН ОПЕРАТОР ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ ПРОВЕРИ ПРЕД да се КУПАТ.

Декларирани својства

Најдобри предлози