• Ново
Децата Заштитна Пребивање Безбедност Јаже Пребивање на Децата за Заштита на Качување Мрежи Скалите Анти-Падот на Нето - Градинка Заштитна Нето - Балкон Анти-Падот О

Децата Заштитна Пребивање Безбедност Јаже Пребивање на Децата за Заштита на Качување Мрежи Скалите Анти-Падот

DEN 1898.40
Залиха

Износ

*забелешка*★ производите се продаваат само вклучуваат Заштитни нето , нема други предмети (се потребни за приказ).Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас!Нашата продавница има многу други стилови на Заштитна нето кои можете да изберете во зависност од вашите преференции.★ Исклучителна живот, мирен и хармоничен.★ Се обрне внимание на сила за време на процесот на инсталација, изберете вистинската алатка за да се избегне прекумерна инсталација и оштетување на делови.Добредојдовте на нашиот продавница, можете да изберете различни стилови, со среќа!★ Ова е aprotective пребивање ,безбедност нето 。Основни информации★ Име : Качување Јаже Нето ★ Модел : Безбедност пребивање★ Материјали : најлон★ Бруто тежина : 1.Времето за испорака е 8 - 25 работни дена. ★ Обука за Развој на Заштита на Нето подрачје на примена :балкони, скалите, градилишта, миленичиња, деца, камиони, запишани во гимназиите, игралишта и слично , за да се спречи паѓање на објекти и да се осигура безбедноста на миленичиња, деца, итн.Не користите sandpaper и тврди предмети при чистење за да се избегне гребење на површината на Заштитни нето 。★ Таму може да биде големина грешка од околу 1 см помеѓу мери вредноста и вистинскиот производ.5 килограми★ Безбедност нето проред : 12mm/12cm★ Стил : Безбедност, падот превенција, детски забавен парк★ Применливи сцени : балкони, скалите, градилишта, миленичиња, деца, камиони, запишани во гимназиите, игралишта и др.

Декларирани својства

Најдобри предлози