• Ново
LHGBGBLN 3D Дневна Соба Mural Позадина Бамбус Шума Природни Предели Софа во Позадина Ѕид Налепници Спалната соба Позадина Ѕид Уметност Декорација

LHGBGBLN 3D Дневна Соба Mural Позадина Бамбус Шума Природни Предели Софа во Позадина Ѕид Налепници Спалната

DEN 3359.76
Залиха

Износ

Карактеристики : сликата е јасна, и јасно може да се види квалитетот на секој детал.Функција : Декоративни тапети за да се подобрат ѕидот.Чекор 3 : Проверете ја големината на позадината и одговара на позадината на моделот.Чекор 4 : се однесува Само на лепак (не на производ, но на ѕидот), ставете го на ленти, еден по еден (според прирачникот), и потоа притиснете ги надолу за некое време!Можете исто така да се однесуваат на инсталацијата за помош на дијаграм.Чекор 2 : Мерење на ѕид површината.Лесен за инсталација : се однесува само на лепак (не на производ, но на ѕидот), ставете го на ленти, еден по еден (според прирачникот или инсталација помош дијаграм), и притиснете ги надолу за некое време!.Пакување : 1 сет на позадината rolls Note : Тоа не е автоматски вметнат со позадината и не содржи позадина лепак, но можете да го купите од хардвер вашата локална продавница.Со многу мали трошоци или напор, можете да декорирате вашиот дом, без да се расправаме или трошок на сликата.Може да обезбеди роман и интересна декорација методи -Инсталација чекори : Чекор 1 : Избрише и чистење на ѕид површината.Светли бои и повеќе реалистични 3д ефекти.Пак ѕидовите во исклучителна на уметнички дела со користење на ѕидни декорации.Материјал : еколошки свила крпа.Функција : Јасно дигитално печатење технологија може да ви донесе реални 3 D ефекти.На mural е составен од високо-пиксели резолуција.Тип на производ : Wallpaper Material : Свила Cloth Size : различни големини, опционален според вашите потреби.Стандардна боја систем.

Декларирани својства

Најдобри предлози