• Ново
Samsung Галакси Забелешка 9 N960U 128GB Т-Мобиле GSM Отклучен (Лаванда Виолетова) (Обновена)

Samsung Галакси Забелешка 9 N960U 128GB Т-Мобиле GSM Отклучен (Лаванда Виолетова) (Обновена)

DEN 6360.00
Залиха

Износ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $29 за поправка или $49 да го замени вашиот телефон. 6.4" екран осетлив на допир екран со резолуција од 2960 x 1440. Snapdragon 845 Процесор Андроид Оперативен Систем. 12.0 MP Камера.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози