• Ново
Rubbermaid Лесно се Најде Капак Плоштадот 5-Купот Храна Контејнер за Складирање (Пакување од 6), Црвена

Rubbermaid Лесно се Најде Капак Плоштадот 5-Купот Храна Контејнер за Складирање (Пакување од 6), Црвена

DEN 743.52
Залиха

Износ

Капаци се држат заедно и да контејнер основи, па секогаш можете да пронајдете вистинската капак.Супер-појасни база лесно да се види содржината - квадратна форма за оптимален простор за користење.Дебели, трајни сад ѕидови за секојдневна употреба.Микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедно - основи и капаци се BPA free. 5. 0 чаша лесно се Најде Капаци контејнер 7" X 7" X 3. 4" (Пакување од 6 Контејнери).Rubbermaid Лесно се Најде Капак Плоштадот 5-Купот Храна Контејнер за Складирање (Пакување од 6).

Декларирани својства

Најдобри предлози