• Ново
UXZDX Складирање Кошница 3pcs Мека Гнездење Кошеви Едноставен Подарок Кошеви Разноврсна Чување на Кутии (Боја : Сива)

UXZDX Складирање Кошница 3pcs Мека Гнездење Кошеви Едноставен Подарок Кошеви Разноврсна Чување на Кутии (Боја

DEN 3363.36
Залиха

Износ

Направени од премиум материјалот кој е еко-пријателски и безбедно.Додадете ги на вашата домашна декорација или дневни личен багаж.Меки рабови и страни да ги направи безбедни за бебиња да си игра со.Ги користите за да се организира облекување маса и дома секојдневно дребулии.Со рачка надвор од рамка, која е удобен и практичен.Материјал : Памук јаже.Features Material : Памук јаже.Боја : сива, beige Size : Околу 33.00 X25.00 X15.00cm / 12.97 X9.82 X5.89inch.Направени од премиум материјалот кој е еко-пријателски и безбедно.Додадете ги на вашата домашна декорација или дневни личен багаж.Меки рабови и страни да ги направи безбедни за бебиња да си игра со.Ги користите за да се организира облекување маса и дома секојдневно дребулии.Со рачка надвор од рамка, која е удобен и практичен.Пакување list3 x складирање baskets Easy да се користи, свитлива дизајн е лесно да се носат.

Декларирани својства

Најдобри предлози