• Ново
MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да Домаќинство корпата за Ѓубре со Капак Ѕид Монтирани Ѓубре Може да Кујна Ѓубриво Сад Виси корпата за Ѓубре за Бања Спалната соба Rec

MKJLSD Кантите за Отпад,Ѓубре Може да Домаќинство корпата за Ѓубре со Капак Ѕид Монтирани Ѓубре Може да Кујна

DEN 2690.40
Залиха

Износ

●Одлична Отпад Одделување и Управување со Решенија за Општа Домаќинство Отпад, Рециклирање, Стакло, Хартија, Пластика, Лименки, Градинарски Отпад и Ѓубриво. ●Изработка е Исклучителна, на Запечатување Перформанси е Добро, Ѓубре Може да е Здрав и Издржливи, Направени од Pp Пластика, Еден-Парче Калапи, Лесен за Чистење,Ng Капацитет на носивост, ве Молиме да бидат Сигурни да го Користите. ●Барел Тело е Мазна и Концизен за да се Задржи Затворен Свеж Воздух и Заштита на Семејството.Тој е Опремен со Монтажни се Справи со Дизајн, Кој е Лесно да ги Собереш и да се Движат. ●Може да Бидат Обесени на Ѕидот, Тоа исто Така Може да Бидат Поставени и на Десктоп и на Подот.Тоа Има Кука и Закачалка, Која е Лесно да Висат на Ѕидот, Едноставна и Цврста, и Заштедува Простор. ●Лесно да се Чисти.Издржливи Комунални Ги Чисти и се Исуши со Леснотија за долготрајна Употреба.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Производ : Ѓубре Can Shape : Долго Cylindrical Material : Plastic Color : Црна, Pink Applicable Сцена : Семејството Use Size : Како Shown Weight : 1 Kg Choose Вашиот Појавување на Оние за Внатрешни работи, да Организираат со Богат Изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози