• Ново
Доналдсон ELF3998 Филтер

Доналдсон ELF3998 Филтер

DEN 1044.72
Залиха

Износ

Пакет Димензии : 10.24 Lx 10.24 Hx 4.65 W (инчи).Пакет Тежина : 3.15 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : ELF3998. Доналдсон е dura Lite воздух средства за чистење се тешки, неметални, лесни, самоодржлива, и целосно да се за еднократна употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози