• Ново
Големи Трговски Кошеви за Намирници Перат Обновливи Количка за Целосно Засилен Дното Трајни Шарени Апстракт Trippy Цветни Печатење

Големи Трговски Кошеви за Намирници Перат Обновливи Количка за Целосно Засилен Дното Трајни Шарени Апстракт

DEN 575.52
Залиха

Износ

Големина на : 22.дозволете ни да се создаде убава дом на земјата заедно!.Лесно да се Clean Pour некои детергент за валкани место, избришете го со влажна крпа, или исплакнете директно со чиста вода и да се задржи торба далеку од чуден мирис и чувајте го на чиста и уредна.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мултифункционален : Тоа не само што може да се користи како шопинг кошница за секојдневна насловна референци, но исто така и како складирање кошница, перење кошница, торба на повеќе намени, евтин и удобен.Не Затворање затворање.Многу погодна за намирници, бутици, излети, храна dilivery, ден патувања, итн.Тоа не заземаат простор и може да се отвори кога ќе треба.Издржливи и Practical1.Печати на враќање превозот етикета.Свитлива : Не се измамени од страна на голем капацитет од 50 L, Тоа може да се здипли во мали плоштади и сместени, така што тоа може да биде лесно и брзо да се чуваат во автомобил, куфер, плакар или други делови на домот.Имајте вентилирани, месо и зеленчук во торба нема да се влошува поради stuffiness.Без отворање на шопинг торба, можете да ги преуредите објектите во зависност од вашите потреби и проверете ги вашите елементи на прв поглед.Замени пластични кеси, а со тоа намалување на влијанието на пластика на животната средина, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Четирите агли на шопинг кошница се прицврстени со загради, Целосно Засилен Дното, тоа нема да предизвика оштетување на шопинг торба и намалување на содржината на торбата бидејќи премногу работи.Reuseable : Може да се користи повеќе пати.

Декларирани својства

Најдобри предлози