• Ново
Бебе се Игра Мат Диви Спортски Автомобил Преносни Повеќе Големината на Бебето Индексирање Мат, Не-Токсични Против Пролизгување Мека Playmat за Деца Деца Деца 39.4 ВО

Бебе се Игра Мат Диви Спортски Автомобил Преносни Повеќе Големината на Бебето Индексирање Мат, Не-Токсични

DEN 523.20
Залиха

Износ

Материјал : Нашата патосници употреба со висока густина просторни еластична памук interlayer, која е абсорбента, не се лизга, парична казна пената и мека на допир.4 ВО (70cm/80см/100cm) за да изберете од, и исто така, постојат различни стилови на моделот дизајн, дизајн на Вашата соба е повеќе уникатен.Големина : Три големини се достапни : 27.4 инчи (70cm/80см/100cm)Карактеристики : Единствена и персоналните печатење, различни стилови погодни за вашата соба. ☀[Високо-квалитетни материјали] Нашата патосници употреба висока густина простор еластична памук interlayer, која е абсорбента, не се лизга, парична казна пената, и мека на допир.☀[Мулти-големина, мулти-стил] Нашиот круг патосници имаат три димензии со дијаметар од 27.Забелешка : Поради различни монитори, бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од сликата.Издржливи зафат поени зголемување на триење и да се направи тепих се лизга отпорни.Тоа може да се мијат или машина изми, тешко носи, lint-бесплатно, и боја-брзо. ☀【СУПЕР МЕКА ПОВРШИНА ТЕПИХ】мек тепих е многу соодветен за детската соба декорација, не само што изгледа симпатична и модерен, но, исто така, создава топло и удобно место за децата.Може да се мијат или машина изми, абразија-отпорни, не lint, не исчезнува.Широк спектар на употреба : може да се користи како детска соба тепих, девојка соба тепих, градинка мат, дете соба декорација тепих, децата се игра тепих, дневна соба тепих или студија мат, кујната или бањата не се лизга мат. ☀[Лизга отпорни на дното дизајн] спалната соба тепих, не се лизга дизајн.Ова е одличен избор за детска девојка бебе соба декорација.

Декларирани својства

Најдобри предлози