• Ново
BerleyPro Fishfinder Стакло за Lowrance Елита 7 TI

BerleyPro Fishfinder Стакло за Lowrance Елита 7 TI

DEN 2068.80
Залиха

Износ

Lowrance fishfindor стакло.Овие очила беа дизајнирани со цел да се задржи на сонце и вода и исклучување на екран кога вашиот риба во него е сместен во отворен environment.By користење на рибите во него стакло, тоа ви овозможува да ги намалите осветленоста на екранот и се уште го видите на екранот јасно кој го продолжува животниот век на батеријата.Додадена бонус за прскање за заштита на ви дава повеќе време на риболов, а се помалку време за чистење.Направено во Австралија од црна ABS Пластика.Ова е 5 минути да ја инсталирате со користење на две нерѓосувачки челик сврзувачки елементи предвидени.Придобивките Намален Отсјај Прскање за заштита на Зголемување на батеријата life This стакло се вклопува следново : Lowrance Елита 7 TILowrance Елита 7 TI 2 ***Риба во Него не се вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози