• Ново
Поли е Краток Хаос Помалку Првенство за Домашни Птици, Мали

Поли е Краток Хаос Помалку Првенство за Домашни Птици, Мали

DEN 357.60
Залиха

Износ

Имајте На Хаос Во Центарот На Кафез, А Не На Вашиот Кат. 10-Унца Првенство.Птици Сакаат Да Се Џвака.Пакет Димензии : 5.0" L X 4.0" W X 18.0" Х. Поли е Хаос Помалку Куп Мали Кратки е 11 инчи долг од 0.75 инчи во дијаметар.Купот е 10 унци.Овој костур е дизајниран за да се задржи хаос во центарот на кафезот, наместо на подот.

Декларирани својства

Најдобри предлози