• Ново
GAOZ Автомобил Вентил на Издувен Гас Вентил Автомобил Додаток (Боја : Сребро)

GAOZ Автомобил Вентил на Издувен Гас Вентил Автомобил Додаток (Боја : Сребро)

DEN 1408.08
Залиха

Износ

Замена На Дел Број : 12568582,12576918,17093020,17096188,17096309. Оригиналната стандард, директна замена за стари или скршени еден, совршен натпревар за вашата возила.Компатибилен со : Вакуум Електромагнетниот Modulator.Издржливи : Направени со висок квалитет метал за максимална издржливост.Материјал : metalcolour : Silver Package Содржина : 1 * Valve Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози