• Ново
Директни Осветленост за СЛЕДЕЊЕ FD112G06AV Кертриџ Филтер Елемент Microglass Изградба 6 Micron

Директни Осветленост за СЛЕДЕЊЕ FD112G06AV Кертриџ Филтер Елемент Microglass Изградба 6 Micron

DEN 1186.56
Залиха

Износ

ДИРЕКТНИ ОСВЕТЛЕНОСТ : ФРАМ FD112 G06 AV.На SF9020-8-6 UMV е многу издржливи директни ФРАМ FD112 G06 AV осветленост Кертриџ Филтер Елемент за горива и нафта-врз основа на течности.КОЛАПС : Може да го издржи притисок и до 300 psi., Надворешен Дијаметар на 1.Брза Филтри, Inc.Нашата заштитна марка microglass медиуми, SWIFTGLASS, има 6 micron филтер оценка за да се отстранат сите поголеми particulates.Направени во САД, Брза Филтри е специјализирана за дизајн и производство на високо-квалитетна замена филтер елементи и сопствен филтер елементи за широк спектар на индустрии.Со Внатрешен Дијаметар на 1.Брза Филтри, Inc.Брза Филтри, Inc.Бидете сигурни да го прочитате сите спецификација на производот и димензии пред да нарачате за да се обезбеди за да се добие филтер елемент во право за вас.не претендира да им обезбеди на друг производител е филтер и/или цедилка елементи.Сите трговски имиња, марки или регистрирани трговски марки се сопственост на нивните соодветни сопственици.ДИМЕНЗИИ : Внатрешен Дијаметар 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози