• Ново
Permo Гроздобер Индустриски Ѕид Sconce Осветлување Тела со Мини 5.9 Круг чисто Стакло Свет Рака Разнесени Сенка (Бронза)

Permo Гроздобер Индустриски Ѕид Sconce Осветлување Тела со Мини 5.9 Круг чисто Стакло Свет Рака Разнесени Сенка

DEN 1679.76
Залиха

Износ

слично-се Грижи инструкции : 1.Ако не, ве молиме слободно контактирајте со нас за по-продажба на услуги.Тоа исто така може да се монтира на таванот и ја спушти слушалката вертикална како рамна таванот.Hardwired (Инсталација е потребно); Вклучува сите монтажа хардвер за брза и лесна инсталација.Не го надмине одредениот wattage.9" чисто стакло земјината сенка.Совршен за магацин штала околу светлина тела,ќе најдете дека овој, навидум мала промена има огромно влијание на просторот.Совршен за дневната соба за да им даде инстант современа да се чувствуваат вашите најблиски и на гостите.Ве молиме имајте на ум дека ниту еден од осветлување производи што ги продаваат вклучуваат светилки.Совршен за вашата прекрасна кујнски апарати блесне со ажурирани кујна осветлување.

Декларирани својства

Најдобри предлози